У роботі закарпатських бухгалтерів – багато нового

Минулий рік був знаковим для закарпатських бухгалтерів. Про це йшлося на засіданні в Ужгородському прес-клубі, присвяченому Дню бухгалтера і аудитора, яке відбулося 11 липня.

Святково вбрані, із квітами та відзнаками. В Ужгородському прес-клубі зібралися справжні фахівці з фінансів. 16 липня в Україні відзначають День бухгалтера та аудитора. І хоч засідання було дещо святковим, на ньому обговорили і низку питань щодо нових законодавчих змін у законі про «Бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Голова територіального відділення Асоціації платників податків України у Закарпатській області Марта Волощук зазначила, що такі зміни – це добре. Платник може використати кошти, які сплачує, на придбання нової техніки та оновлення власної інфраструктури. Та існують і певні мінуси. Тож, на думку голови Асоціації платників податків, такі переміни варто робити поступово.

Крім цього, обговорювали і нові законодавчі ініціативи в сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Голова територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів аудиторів України у Закарпатській області Ярослав Голубка повідомив, що втілення законодавства в життя українських підприємств і українського бізнесу розпочалося у 2019 році.

А наостанок звучали традиційні привітання з професійним святом, вручення квітів і грамот усім присутнім і побажання професійного розвитку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =