Громадський контроль

Свіжі випуски

Всі випуски

Громадський контроль. 4 жовтня 2019 року

Напередодні Дня вчителя гості студії “Громадського контролю” – Вікторія Січка, вчитель 1-А класу і Мар’яна Карпинець, вчитель 2-го інтелект-класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13. Рохмова про те, чому обрали професію вчителя, чи змінилося місце вчителя у процесі навчання за новою українською школою, що найважче у роботі, яким повинен бути вчитель для батьків і дітей, а […]

Громадський контроль. 18 вересня 2019 р.

Про адміністративно-територіальну реформу Закарпаття і зменшення кількості районів в студії «Громадського контролю» спілкувалися з Віктором Борщевським, експертом проекту, зав. кафедри державного управління Українського католицького університету, і Андрієм Шекетом, депутатом Закарпатської обласної ради, членом правління ГО «Інститут Центральноєвропейської стратегії».

Громадський контроль. Віктор Щадей

У студїї «Громадського контролю» – депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей. Розмовляли про те, за що потрібно розпускати Ужгроодську міську раду, яка ситуація з призначенням керівника пологового будинку і розподілом земель, чму ужгородці мають питання до реконструкції та ремонтів і що наразі можна назвати найбільшою проблемою Ужгорода.

Громадський контроль. 16 вересня 2019 р.

У студії “Громадського контролю” – підполковник Андрій Рисюк, тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід”. Розмова про навчальні збори військовозобов’язаних і резервістів, які розпочнуться на Закарпатті вже 19 вересня.

Громадський контроль. Роман Гудак

У програмі «Громадський контроль» Роман Гудак – начальник управління ДСНС в Закарпатській області: про роботу рятувальників, пожежі, паводки, морози; устаткування, екстремалів та чим готові жертвувати працівники ДСНС, аби «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Громадський контроль. Ганна Сопкова

У програмі “Громадський контроль” – Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, про школярів, вихованців ДНЗ, освітню мережу, фінансування та перспективи НУШ.

Громадський контроль. Іван Дем’янчук

Гість студії — директор центру розвитку місцевого самоврядування Іван Дем’янчук. Розмова про об’єднання громад, перспективний план створення ОТГ на Закарпатті, які громади можуть об’єднатися найближчим часом, укрупнення районів та майбутні місцеві вибори.