Громадський контроль

Свіжі випуски

Всі випуски

Програма “Громадський контроль”. Питання децентралізації

Чи законодавчо обґрунтована робота органів місцевого самоврядування в процесі децентралізації та як все працюватиме після 1 січня?

Програма “Громадський контроль”. Олег Коцюба

В програмі “Громадський контроль”: Олег Коцюба – перший заступник голови Закарпатської ОДА

Програма “Громадський контроль”. Форум «Re:Open Zakarpattia»

Форум «Re:Open Zakarpattia»Ідеї та рішення, що можуть дати поштовх до розвитку Закарпаття у програмі “Громадський контроль” Дмитро Тужанський – директор інституту Центральноєвропейської стратегії.

Програма “Громадський контроль”. Особливості підготовки та проведення місцевих виборів-2020

В програмі “Громадський контроль” Борис Качур, завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Особливості підготовки та проведення місцевих виборів-2020.

Програма “Громадський контроль”. Іван Крулько – перший заступник голови Комітету ВР України

В програмі – Іван Крулько – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Розмовляли про бюджетні питання пов’язані з пандемією у країні, та про перспективні плани на бюджет 2021.

Програма «Громадський контроль». Гість – Вікторія Лані

Сьогодні з нашим гостем Вікторією Лані, головним лікарем КНП Центр первинної медико – санітарної допомоги Мукачівського району Мукачівської районної ради, розмовляли про розвиток медицини та ситуацію з гінекологічним відділенням у Мукачівський ЦРЛ.

Програма “Громадський контроль”. Випуск за 18.09.2020

Гість програми: Іван Білащинець – фінансовий експерт. Розмова про благоустрій у Мукачеві, передвиборчі обіцянки міської влади та їх втілення у реальність