Громадський контроль

Свіжі випуски

Всі випуски

Громадський контроль. 30 листопада 2018 року

У програмі “Громадський контроль” – Микола Ясевич, заступник начальника митниці ДФС, про розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, пільги, відтермінування, порядок оформлення та надходження до бюджету.

Громадський контроль. 23 листопада

Гість програми – ректор Закарпатської академії мистецтв, професор Іван Іванович Небесник. Теми розмови: художня освіта на Закарпатті, розвиток, проблеми та перспективи.Чи буде держава і надалі фінансувати державний коледж мистецтв ім. А. Ерделі?

Громадський контроль. 16 листопада 2018 року

У програмі “Громадський контроль” – Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Ґерт Антсу, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс. Говоримо про радянську окупацію, євроінтеграцію та подолання труднощів на шляху до НАТО та ЄС.

Громадський контроль. 9 листопада 2018 р.

У програмі «Громадський контроль» – Михайло Хиля, адвокат. Тема програми: «Реформа чи псевдореформа адвокатури».

Громадський контроль. Віктор Овчинніков

Гість: Віктор Овчинніков – заступник начальника Управління ДВС ГТУ юстиції в Закарпатській області.

Громадський контроль. Станіслав Балуєв

У програмі «Громадський контроль» – Станіслав Балуєв, начальник Закарпатської митниці ДФС: про машини на іноземних номерах, реконструкцію пунктів пропуску, надходження до обласного бюджету та кошти для дорожнього експерименту від митниці.

Громадський контроль. 19 жовтня 2019 р. Мукачівводоканал

У програмі «Громадський контроль» – про ММКП «Мукачівводоканал»: реконструкцію, чи варто колись очікувати реформування, борги Мукачева перед Кольчинською селищною радою, коли будуть нарешті втілені програми енергоефективності, коли буде цілодобове водопостачання в Мукачеві, про невиконані обіцянки, мільйонні тендери та конфлікт інтересів та суперечки щодо діяльності підприємства.