Громадський контроль

Свіжі випуски

Всі випуски

Громадський контроль. 8 червня 2019 року

У програмі «Громадський контроль» – про виховання дітей, визнання їх особистостями, що важливе, як виховати молодь свідомою та самостійною, роль батьків і суспільства у вихованні. Програма присвячена «Дню захисту дітей»

Громадський контроль. 31 травня 2019 р.

У студії програми «Громадський контроль» на «М-Студіо» – Олександр Немйо, начальник управління соціального захисту населення Мукачівської РДА,

Громадський контроль. Михайло Рівіс

У програмі “Громадський контроль” – Михайло Рівіс, голова Закарпатської обласної ради про ситуацію з паводками, ремонт доріг, інвестиції та міжрадну співпрацю, ухвалення перспективного плану, створення ОТГ та роботу депутатського корпусу

Громадський контроль. Ярослав Галас

У програмі «Громадський контроль» на телеканалі «М-Студіо» – в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. У липні цього року могло б виповнитися 4 роки перебування на посаді голови ОДА Генадія Москаля. Як можна підсумувати цей період?

Громадський контроль. Руслан Лііс

Про Міжнародний аеропорт «Ужгород»: функціонування, фінансування, проблеми та перспективи розвитку – у програмі «Громадський контроль» на телеканалі «М-Студіо». Співрозмовник – директор КЗ «Міжнародний аеропорт Ужгород» Руслан Лііс.

Громадський контроль. 12 квітня 2019 р.

Гість програми «Громадський контроль» – Юрій Фущич – директор Закарпатського обласного центру зайнятості. Про рівень безробіття на Закарпатті, про те, яких працівників шукають роботодавці та для чого проводять ярмарки вакансій.

Громадський контроль. 5 квітня 2019 р.

Про повернення на Закарпаття, плани на майбутнє та службу в армії розповіли військовослужбовці 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.