Міська рада Ужгорода схвалила петицію про пам’ятник загиблим військовим

Сьогодні в Ужгороді засідали депутати міської ради. На черговій сесії спочатку заслухали скарги громадян, а їх було чимало.

Це і диряві покрівлі та дороги, проблема маршрутного сполучення. А вже після слова містян, міські обранці перейшли до поряду денного.

На черговій сесії міської ради людно. Мешканці міста прийшли до депутатів з різними проблемами. Багато жителів обласного центру нарікають на діряві дахи. Міський голова наголошує, що на всі роботи необхідно фінансування, якого на всі об’єкти не вистачає. За три роки відремонтували 105 покрівель.

Іншіжителі Ужгорода скаржаться, що дороги на їхніх вулицях – жахливі. А от п. Анжеліка просить вирішити проблему маршрутного сполучення між вулицею Загорською та площею Петефі. Тут є чимало шкіл, до яких дітям важко доїжджати.

Встановити в Ужгороді пам’ятник загиблим військовикам – звертається до міського голови мама одного з полеглих героїв. Жінка каже, що під час обговорення вигляду меморіалу, який вже є на Пагорбі Слави, вони не брали участі. А його виглядом – не задоволені.

За словами депутата Сергія Фрінта, про встановлення ще одного монументу подали петицію, яка зібрала достатню кількість голосів. Нині на сесії міському голові передали всі необхідні документи. Досі її не розглядали через відмовки, наприклад – серед яких і твердження, що пам’ятник уже є. Але депутати таки підтримали петицію.

Сергій Фрінт додає, рідні загиблих готові розглянути варіанти місця встановлення нового меморіалу та мають конкретні ідеї щодо вигляду монументу.

Чи буде так виглядати пам’ятник, будуть розглядати на зустрічі з фахівцями – істориками, художниками. Проект має пройти загальне обговорення.

Також в місті є кілька шкіл, де учні змушені ходити на вулицю до туалету. Тому сьогодні депутати підтримали рішення виділити гроші, щоб встановити внутрішні вбиральні. Підтримали і петицію про заборону цирку з тваринами. А кращі спортсмені міста, що приїхали додому зі змагань перемогами, отримали грамоти. А згодом і грошові винагороди.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − fourteen =