В окружній виборчій комісії з центром у Хусті готуються до виборів

Вибори вже близько, і підготовка дільниць йде повним ходом. Щоб вибори пройшли без проблем, активно працює й Хустська окружна виборча дільниця №71.

Позачергові вибори до Верховної Ради, які відбудуться вже менш ніж за два тижні, пройдуть за старою змішаною системою. Половину складу парламенту обиратимемо за пропорційною системою, тобто за партійними списками. Іншу половину – за мажоритарною системою. Це означає, що громадяни повинні обрати собі такого депутата, який захищатиме інтереси закарпатців у Верховній Раді України та й надалі зможе залучати ресурси на розвиток краю.

На Закарпатті є шість виборчих округів. Один з них – з центром у м. Хуст. Цей виборчий округ включає Хуст, Іршавву, Хустський та Іршавський райони, а також частину Тячівського району.

У окружній виборчій комісії Хуста кажуть: працюють згідно з графіком. Після завершення жеребкування з вибору дільничої комісії почались активні дії для підготовки самих дільниць. Не обійшлось і без невеликих проблем.

Не забули й про новий склад виборчих комісій, люди в яких вперше будуть присутні на виборах.

Готуються до роботи і самі приміщення виборчих дільниць. І загалом, робота окружих виборчих комісій проходить успішно й без перешкод.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − four =