Духовне джерело

Свіжі випуски

Всі випуски

Програма “Духовне джерело”, ефір від 14 серпня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 14 серпня 2017 року. Тема цього випуску – “Вшанування Богородиці”. До вас говорить о. Агапіт (Шпиняк), архімандрит, та о. Вадим Гайдиш, настоятель Свято-Вознесенського храму в м. Мукачево.

Програма “Духовне джерело”, ефір від 7 серпня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 7 серпня 2017 року. Тема цього випуску – “Люди з вадами слуху в церкві”. До вас говорить Ольга Палош, журналіст, та о. Тарасій Шелельо, сурдоперекладач.

Програма “Духовне джерело”, ефір від 31 липня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 31 липня 2017 року. Тема цього випуску – “Відповіді на запитання”. До вас говорить о. Василій Юрина, референт Архієпископа, та о. Олексадр Гук, кандидат богослов’я.

Програма “Духовне джерело”, ефір від 24 липня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 24 липня 2017 року. Тема цього випуску – “Церква видима і невидима”. До вас говорить о. Иван Довжанин, настоятель Свято-Михайлівського храму в м. Мукачево, та о. Олексадр Гук, кандидат богослов’я.

Програма “Духовне джерело”, ефір від 10 липня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 10 липня 2017 року. Тема цього випуску – “Паломництво”. До вас говорить о. Марк, Намісник Свято-Вознесенського чоловічого монастиря м. Ужгород, та о. Іларій (Гаврилець), Настоятель Красногірського чоловічого монастиря на честь Всіх Святих.

Програма “Духовне джерело”, ефір від 3 липня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 3 липня 2017 року. Тема цього випуску – “Соціальне служіння”. До вас говорить о. Віктор Палош, Голова Ужгородського молодіжного братства, та о. Вадим Гайдиш, Настоятель Свято-Вознесенського храму м. Мукачево.

Програма “Духовне джерело”, ефір від 26 червня 2017 року

Програма “Духовне джерело” від 26 червня 2017 року. Тема цього випуску – “Святе місце пустим не буває”. До вас говорить Фенчак Любов Михайлівна, кандидат педагогічних наук, та о. Василій Юрина, референт Архієпископа