М-Студіо

Програма “ЧАС”. Hовини Закарпаття за 14 грудня 2018 року

Програма “ЧАС” – підсумковий випуск новин Закарпаття за день на телеканалі “М-Студіо”. У випуску за 14 грудня:

Громадський контроль. 14 грудня 2018 року

У програмі «Громадський контроль» – про бюджет та розподіл коштів. Гості: Володимир Проскура – доктор економічних наук, Олег Казибрід – депутат Мукачівської міської ради, Іван Білащинець – фінансовий аналітик.

Хустський райсуд після акцій протесту залишив під вартою підлітка з Нижньої Апші

Дорогу навпроти Хустського районного суду сьогодні перекрили протестувальники, незгідні з рішенням щодо можливої застави для 14-річного хлопця з Нижньої Апші, обвинуваченого у вбивстві.

Зимовий благодійний бал вдруге влаштували в Хусті

Вдруге у Хусті відбувся зимовий бал. Мав він особливу мету – допомогти у лікуванні тутешнім онкохворим дітям. Ініціатива проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з благодійністю належить хустським студентам.

Закарпаття отримало партію інсуліну від Червоного Хреста

Закарпаття отримало чергову поставку інсуліну. На цей раз препарат область отримала від Міжнародного комітету Червоного хреста. Всього між районами буде розділено 10,5 тисяч картриджів.

Річка Тересва на Тячівщині через знищену дамбу доходить впритул до будинків

В Тячівському селі Калини місцеві живуть у постійному страху. Ріка Тересва після потужних злив розливається прямо на людські городи і доходить впритул до будинків.

Турнір з боксу серед військових ліцеїстів провели в Мукачеві

Виховання мужності і витривалості. Днями у мукачівському спортклубі «Рукавичка» відбувся турнір з боксу, присвячений пам’яті Олега Тюрікова – випускника Закарпатського військового ліцею.