Закарпатські організації, які опікуються людьми з інвалідністю, підписали меморандум з Радикальною партією

Громадські організації Закарпаття підписали меморандум про співпрацю. У ході зустрічі голови ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрія Федуни із представниками місцевих громадських організацій учасники обговорили проблеми, з якими щоденно зіштовхуються люди з інвалідністю, та необхідність повноцінної їх інтеграції у суспільне життя.

Знайти гідну роботу – чи не найбільша проблема людей з особливими потребами в місті Чоп. Мешканці працездатного віку змушені їхати шукати можливість заробітку далеко від дому, розповідає голова Чопського міського штабу «Радикальної партії Олега Ляшка», голова ГО «Мешканці гуртожитків м. Чоп» Тетяна Кравченко. Місто не пристосоване для людей з особливими потребами – ще одна не менш нагальна проблема.

І це не тільки в Чопі, а й по всьому Закарпаттю. На вході до крамниці не всюди можна знайти навіть звичайний пандус. А це неабияк ускладнює можливість відвідати такий заклад. Голова федерації інвалідів з вадами опорно-рухового апарату Закарпатської області Олександр Лізанець розповідає: наболіло, що в області немає пристойних та пристосованих до людей з інвалідністю вбиралень.

А щоб змінити відношення суспільства до людей з фізичними вадами, представники Закарпатської обласної організації «Радикальна партія Олега Ляшка» підписують Меморандум з керівниками організацій, які саме опікуються людьми з інвалідністю. Такий регіональний Меморандум про взаємодію підписали в 16-ти регіонах України. Адже команда Олега Ляшка розробила низку стратегій. Зокрема, економічного розвитку, пакет промислових реформ та соціальна стратегія «Інтеграція». Останню в Україні впроваджують уперше.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання. Тому, як розповідає голова Закарпатської обласної організації «Радикальна партія Олега Ляшка» Володимир Шубець, готові відстоювати інтереси людей з особливими потребами зокрема у Верховній Раді.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =