М-студіо

Христос Хрещається

19 січня християни східного обряду відзначили Хрещення Господнє. Воно третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща.

Робота колекторів. Неправомірні дії

Колекторська діяльність поступово набирає популярності в країні і краї загалом. Зміни, що внесли до закону № 1349 запроваджують чіткі правила поведінки як для кредиторів, так і для колекторів під час врегулювання проблемної заборгованості та дійсно направлено на захист боржників від неправомірних дії колекторів.

«Намолене небо»

Мистецький проєкт “Намолене небо”, який презентували 20 січня в музеї мистецтв Прикарпаття, започаткував голова благодійної організації “Карпатський мистецький фонд” Ігор Іванків разом із художниками з різних областей України.

Розчистка русел

Унаслідок зміни погодних умов та потужних опадів у Закарпатті періодично спостерігається масове підтоплення домогосподарств та доріг. Нещодавня негода пошкодила дороги, підпірні стінки, мости.

Дискримінація при прийнятті на роботу

8 січня в Україні почали діяти зміни до Закону «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі. Роботодавців, які вказують у вакансії стать, вік кандидатів, расу або колір шкіри штрафуватимуть.

Велике будівництво

Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» протягом 2021 року активно реалізовувалася й на Закарпатті. На цьому під час звітного брифінгу наголосив голови ОДА Віктор Микита.

Засніжене місто

Випав сніг – радіють діти, та посилено працюють комунальники. В Ужгороді у всеозброєнні прибирали вулиці міста від снігових заметів. Та от містяни скаржаться. Кажуть, тротуари не чищені.Справжня зима в Ужгороді.

Темпи вакцинації: коли подолаємо недугу?

На Закарпатті цього тижня зафіксували штам коронавірусу “Омікрон”, попри постійні заклики медиків берегти себе, дотримуватися правил та що найголовніше вакцинуватися – краяни все ж таки подекуди ігнорують це.

Вакцинація від поліовірусу

За ініціативи Громадської ради при ОДА провели круглий стіл з питань імунопрофілактики та вакцинації проти поліомієліту. До обговорення долучилися керівники структурних підрозділів облдержадміністрації й представники ЮНІСЕФ Україна.

День обіймів

Сьогодні у світі відзначають міжнародний День обіймів. Це свято започаткували, для того щоб звернути увагу людей до цього важливого жесту. Як відомо з початком карантинних обмежень – обійми стали не таким частим явищем у нашому житті.