М-студіо

Виплати по безробіттю – нові умови

На українців, які отримують виплати по безробіттю та з певних причин виїхали за кордон найближчим часом очікують зміни у отриманні цих виплат. Про основні нововведення анонсує Кабінет міністрів України.

Гуманітарна шафа

Одягнути, взути, та подарувати приємні емоції турботи– завдання волонтерок з Ужгорода. Там кілька жінок з початку війни зорганізувалися, і почали активно волонтерити. Спочатку працювали на вокзалі з переселенцями.

Керівництво ОВА відзначило закарпатських митників

Очільник ОВА Віктор Микита привітав колектив Закарпатської митниці напередодні професійного свята.За його словами, в умовах воєнного стану митниця стала однією з ключових державних структур, на яку серед інших було покладено критично важливе завдання щодо прийому та транзиту гуманітарних вантажів від країн-партнерів.

Вакцинація переселенців

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький повідомив, що на Закарпатті перебувають сотні тисяч вимушених переселенців, більшість із них – із дітками. Для них дуже важливо мати доступ до медичних послуг, зокрема і до можливості вакцинуватися вчасно відповідно до Календаря профілактичних щеплень.

«Це моя земля, це моя країна – Україна!»

«Це моя земля, це моя країна – Україна!» – під такою назвою в Ужгороді відкрили всеукраїнську художню виставку. Тут представлено 35 робіт 21 митця з різних областей України. Більшість представлених робіт – результат численних пленерів, що відбувались в різні роки на Закарпатті.

Знання, що рятують життя

Надавати першу домедичну допомогу навчалися бажаючі на шестигодинному тренінгу від Червоного Хреста. На інтенсивному зайнятті розглянули різні ситуації, та механізм дії при наданні допомоги. Учасники заходу отримали як теоретичні знання, так і практичні навички.

Школярі без медалей

Доктор педагогічних наук Ігор Лікарчук висунув ініціативу про відміну «золотих» та «срібних» медалей для випускників закладів загальної середньої освіти. Чи підтримують ініціативу мукачівці та яку альтернативу бачать заміть медалей.

Аварійна ділянка. Дорога до замку

Мукачівська дорога до історичного замку «Паланок» вщент розбита. Спостереження наших кореспондентів щодо інфраструктури цієї ділянки дороги в наступному сюжеті. Замок Паланок є привабливим місцем для туристів.

Що чекає на українські сім’ї?

За статистикою Міністерства юстиції, минулого року розлучилося 29 587 подружніх пар. Через війну багато українських пар не можуть бути поруч та вимушені підтримувати стосунки на відстані. Чи не сприяє це збільшенню розлучень та зрад ми поцікавилися у психологині Олександри Семен та містян.

Загинув смертю хоробрих. Прощались з героєм

Місто у жалобі – сьогодні прощаються з черговим Героєм України, який віддав своє життя у боротьбі з російським ворогом. Русин Василь Васильович, народився 14 грудня 1986 року. На 36-му році життя його молоде та перспективне майбутнє обірвала злощасна війна.