У Буштині для двох чоловіків відпочинок закінчився лікарняним ліжком

Стусани замість відпочинку. В Буштині для двох чоловіків вечір суботи закінчився лікарням ліжком. До альтанки, де вони відпочивали зі своєю компанією, підбігли молоді хлопці, і нічого не пояснюючи, почали бити. Як наслідок, в одного з постраждалих переламана щелепа, у іншого – перелом носа, а ще синці та садна по всьому тілу.

Чим закінчиться суботній відпочинок, буштинець Іван Феєр не міг собі навіть і уявити. Каже, погода була гарна,тож вирішили зібратись з друзями, щоб посидіти в центрі селища та поспілкуватись. Аж раптом троє молодих хлопців пробігли повз альтанку, де вони сиділи, а за кілька хвилин повернулись. Нічого не пояснюючи, один з хлопців почав бити в обличчя, розповідає Іван Феєр, товариш відразу поспішив на допомогу, та дісталося і йому.

Били несподівані гості їх переважно по голові, розповідає пан Іван. Його товаришу дісталось більше, його відразу забрала «швидка». А асфальт поруч з альтанкою був весь у крові.
Пані Іван відразу подав заяву до поліції, однак хулігани, які на них напали, і досі на волі. Більше про інцидент дивіться у підсумковий програмі «Сім днів».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =