«Зелений туризм» шаленими темпами розвивається на Рахівщині

Закарпатська область за рік може прийняти понад мільйон туристів. Жителі галасливих міст шукають тиші, спокою та домашньої традиційної кухні – все, чим може похвалитися сільська садиба, яка працює в системі «зеленого туризму». Як розвивають туристичний бізнес на Рахівщині, цікавилися журналісти «М-Студіо».

Пан Василь Небела народився і виріс у Рахові. Розповідає, історією та унікальними місцями рідного краю почав цікавитися з дитинства. Дитяче захоплення допомогло стати сертифікованим екскурсоводом.

За словами чоловіка, коли побачив, наскільки Закарпаття манить мандрівників, почав працювати над туристичним розвитком Рахівщини. Власними зусиллями спорудив садиби на вершині гори, облаштував їх всім необхідним — і не прогадав. Відтоді садиби п. Василя майже ніколи не бувають пустими.

Чоловік каже, відпочинок на Закарпатті назавжди залишається у пам’яті кожного туриста. За час діяльності екскурсовода переконався: той, хто був тут один раз, обов’язково повернеться знову.

П. Василь додає, ще півстоліття тому зелений туризм на теренах нашої області був майже невідомим. Нині цей вид відпочинку розвивається шаленими темпами. І старання окремих підприємців, які власними силами облаштовують відпочинкові зони для подорожуючих, тільки сприяють цьому.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + nine =