Ремонт доріг у Мукачеві, Лохові та Лісарні перевірив голова Закарпатської ОДА

Цими днями голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко особисто вирішив проінспектувати виконання ремонтних робіт дорожнього покриття на Мукачівщині. Окрім районного центру, відвідав село Лохово та Лісарню.

У селі Лохово капітально дорогу не ремонтували кілька десятків років. Голова населеного пункту Василь Левицький каже, що село дотаційне і необхідні гроші з власного бюджету виділити було неспроможне.

Тим не менше цьогоріч гроші на ремонт надійшли з обласного бюджету. Доцільності робити тут ямковий не було – дорожнє покриття перебувало у жахливому стані. Роботи розпочали 16 вересня. За цей час вже вдалося зробити чимало.
Як проходять ремонтні роботи і чи впоралися виконавці з поставленим завданням, з’ясовував голова ОДА. Виконаними роботами в Лохові Ігор Бондаренко залишився задоволений.

Наступним об’єктом, який проінспектував голова облдержадміністрації, стала багатостраждальна Пряшівська об’їзна. При ремонті цієї дороги врахували її експлуатацію вантажівками. Однак роботи тут ще не завершені. Та й навряд чи вдасться це зробити до кінця цього року.

Додамо, що голова ОДА доручив директору КП «Будкомплектторг» проконтролювати і виконання робіт біля переїзду, де дуже великі перепади асфальту внаслідок постійних накладень додаткових шарів, і чимало водіїв нарікають на пошкодження автівок саме на цій ділянці автошляху.
Наступним об’єктом, який проінспектував Ігор Бондаренко стала дорога до Лісарні. Ми також вже неодноразово розповідали про її плачевний стан. Ситуація тут покращилася лише частково і лише на певних ділянках. Однак тут з’ясувалося, що підрядна організація дуже легковажно поставилася до своїх обов’язків і не дотрималася стандартів виконання ямкового ремонту.

Горе-підрядник так щедро латав деякі ями, що на чималий відрізок дороги просто не вистачило асфальту. А між іншим, на ці роботи було виділено півтора мільйони гривень. Буде створена комісія, яка проведе обстеження і визначить, за які роботи підрядній організації буде перераховано кошти, а що залишиться без оплати.

І насамкінець: голова ОДА завпенив, що такі обстеження доріг стануть традиційними і платники податків знатимуть, на що спрямовуються їхні кошти.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 5 =