На благодійному концерті в замку «Паланок» збирали гроші на лікування молодої мами з Мукачева

У мукачівському замку «Паланок» пройшов благодійний концерт. Влаштували його небайдужі містяни, аби зібрати гроші на лікування 26-річної Крістіни Качур, яка бореться з раком крові.

У наших попередніх випусках ми вже розповідали про молоду маму Крістіну Качур, яка бореться зі страшною недугою. Дівчина вже пройшла 3 курси хіміо-терапії в сусідній Угорщині, залишилось ще 3. Лікування потребує значних коштів, і для того, щоб підтримати і допомогти закарпатці, небайдужі мукачівці у замку «Паланок» організувати благодійний концерт.

Організували на території замку і невеликий ярмарок, до якого також долучилося чимало небайдужих. Організатори кажуть – знайти людей, які б хотіли долучитися і якось допомогти, було не проблематично, навіть навпаки – деякі самі шукали можливості долучитися. Співаки, скрипалі, танцювальні колективи виступили, аби внести свою частку в порятунок життя Крістіни.

Гості благодійного концерту кажуть, що робити добро легко, головне у такі скрутні часи об’єднуватися і не впадати у відчай.

Варто додати, що сама Крістіна Качур концерт відвідати не змогла, оскільки перебуває за кордоном на лікуванні.

В кінці заходу було оголошено, що загальними зусиллями вдалося зібрати 300 тисяч грн, які передадуть Крістіні Качур.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 10 =