З Ужгорода та району восени призвуть на військову службу сотню чоловіків

З 1 жовтня 2019 року стартує черговий призов на строкову військову службу до Збройних сил України. Триватиме набір до 31 грудня. 100-120 чоловіків призовного віку, від 18 до 27 років, – такий план передбачено на міста Ужгород і Чоп, Баранинську ОТГ та Ужгородський район.

Півтора роки служитимуть чоловіки без вищої освіти, а зі ступенем спеціаліста чи магістра – рік. Відповідно до стану здоров’я, сімейних чи інших обставин можуть бути призначені відстрока, звільнення, або призовник направляється для проходженя служби у частинах ЗСУ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби спеціального транспорту. У десятиденний термін незалежно від того, отримав повістку чи ні, призовник зобов’язаний з’явитися на медкомісію. У разі ухиляння від військової служби або неявки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Згідно з постановою Кабміну №921, керівники підприємств та організацій, де працюють призовники, повинні сприяти у проведенні оповіщення і забезпечити їхнє прибуття до військового комісаріату. Варто додати, весняний призов по Ужгородському військовому комісаріату виконали на 100%, планку опускати і осіннього призову не збираються.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =