На Тячівщині вчителів перенавчають для роботи в Новій українській школі

За програмою Нової української школи продовжують працювати в Усть-Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчальні кабінети відповідають нормам, для цього два раніше невеликих приміщення об’єднали в один клас, зробили ремонт, обладнали новими меблями.

За словами директорки Надії Шетели, працюють зовсім по-іншому. Програма не є легкою як для дітей, так і для вчителів, але цікава для обох сторін. Від педагогів потребує творчості, креативності, ну й звичайно, навчання в цьому руслі – вчителі 1 і 2 класів школи пройшли курсову перепідготовку.

Щодо вихователів груп продовженого дня, то, кажуть, працювати там непросто. Адже декілька років поспіль отримували знання в педагогічних коледжах і університетах про методику роботи з учнями за однією програмою, а тут – все інше, нове і часом незвідане. Але для того, хто любить дітей і свою професію, це не проблема, головне – бажання.

Також у селищі піклуються про зайнятість учнів у позаурочний час і їхнє дозвілля. Для цього був побудований спортивний майданчик при школі, відкрита і невеличка філія музичної школи. Але все ж школі сьогодні не вистачає комп’ютерів.

Варто додати, що селище Усть-Чорна має німецьку історію, і австрійці і до сьогодні матеріально підтримують громаду, навчальні заклади. А для дітей діє спеціальна програма, за якою вони щороку їздять відпочивати до австрійських сімей.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 12 =