Закарпатська облрада вже цього тижня може схвалити Перспективний план об’єднання громад

Президія Закарпатської обласної ради в результаті кількагодинної роботи узгодила пропозиції до порядку денного пленарного засідання 16-ої сесії облради, яка відбудеться вже цього четверга, 26 вересня. Говорили про формування ОТГ, затвердження перспективного плану, а також реорганізацію медзакладів, передбачену медичною реформою.

Основне з питань, які розглядала президія — схвалення Перспективного плану формування територій громад краю. До обговорення долучилися представники сільрад Ужгородщини та Свалявщини.

Реорганізація медзакладів обласного підпорядкування шляхом перетворення їх на комунальні некомерційні підприємства згідно з медичною реформою – ще одне болюче питання для краю. Депутати облради не задоволені ходом реформи у Закарпатті. Вже півтора роки як керівники медустанов гальмують процес. Наразі лише 14% закладів охорони здоров’я у Закарпатті реорганізовані у комунальні.

Підняли питання розвитку Міжнародного аеропорту «Ужгород». Зокрема, перспективи міжнародних авіарейсів для початку у сусідні країни –Угорщину та Словаччину.

Також затвердили члени президії низку питань життєдіяльності комунальних установ обласної ради, надання дозволів на використання надр, затвердження зон санітарної забудови великих компаній, подали проєкти рішень щодо транскордонного співробітництва, фінансових програм, зокрема обласного бюджету на 2019 рік, щодо оздоровлення та відпочинку дітей, посилення соцзахисту громадян тощо. Михало Рівіс каже, сесія точно не буде нудною!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 12 =