Ужгородський виконком схвалив програму житла для ветеранів і виділив землю для паркування автобусів

Два десятка учасників бойових дій досі не мають житла. Тож перше засідання у 2020 році виконавчого комітету Ужгородської міської ради почали із затвердження Програми забезпечення житлом ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей на 2020-2024 роки.

Три земельні ділянки у місті виділять під паркування туристичних автобусів. П’ятьом підприємцям дозволили працювати у нічний час – з 22 по 8 годину ранку. А от діяльність декотрих – під питанням.

Також затвердили розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку. Наразі в Ужгороді з понад 1300 багатоквартиних будинків 128 – а це лише 10% – ними обладнано. До травня 2020 року, згідно з чинним законодавством, необхідно встановити вузли на всіх багатоповерхівках та у приватному секторі.

Підприємцю, який вже вдесяте звернувся про дозвіл на встановлення вивіски на автомайстерні у мікрорайоні Радванка, знову відмовили. Підстава – мораторій на розміщення зовнішніх рекламних носіїв, який діє ще з минулого року.

Службовий ордер на двокімнатну квартиру видадуть очільнику поліції у Закарпатській області Олександру Канцідайлу. Також 4 ужгородські родини взято на квартирний облік рішенням виконкому.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =