Зміни до Перспективного плану об’єднання громад Закарпаття обговорювала міжвідомча група

Представники громад та владних структур різних рівнів зібралися у сесійній залі ОДА в Ужгороді на засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у краї. Основне питання порядку денного – внесення пропозицій щодо змін до затвердженого Кабміном Перспективного плану, де передбачено 57 ОТГ, попри те, що сесія облради затвердила 60 громад.

Холмківська, Сюртівська та Неліпинська ОТГ згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України не увійшли до Перспективного плану формування територіальних громад Закарпаття, попри те, що 26 вересня депутати Закарпатської обласної ради затвердили документ на 60 ОТГ, включаючи їх.

Також на засіданні обговорили і питання взаємодії міста Ужгород з Холмківською і Сюртівською громадами, можливість входження Жнятинської сільради до Мукачівської ОТГ, а Неліпинської до Свалявської. Проте представники цих громад відстоювали позицію функціонувати окремо.

Тиждень – такий час дали міським і сільським ОТГ на узгодження всіх сторін співпраці. Відповідь в Закарпастькій ОДА чекають від громад письмово, аби на основі цього діяти далі.

До 24 січня повинні бути подані на основі протоколів обговорення громад пропозиції, які Закарпатська ОДА буде відстоювати перед Кабінетом Міністрів України. Детальніше про дискусію під час засідання робочої групи – у підсумковій програмі «7 днів».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + eight =