У Берегові Різдвяну літургію провів єпископ ПЦУ Варсонофій

7 січня, православні християни відзначали Різдво Христове – одне із найбільш урочистих і радісних церковних свят. На святкових богослужіннях традиційно прославляли сина Божого, молилися за добробут в кожній оселі та за мир в Україні.

День Народження Ісуса Христа – перше велике свято у році. Відвідування церкви та спільна молитва під час урочистого богослужіння для вірників вже стало доброю традицією. За церковними канонами, обов’язок кожного християнина – вшанувати дитя з Назарета молитвою.

У Берегові літургію провів єпископ Ужгородський і Закарпатський ПЦУ Варсонофій. Супроводжував службу спів хору, які виконували особливі хвалебні пісні – колядки.

Марія народила Ісуса в печері, в якій ховали худобу віднегоди. У момент народження на небі загорілася Віфлеємська зірка, яка вказала шлях до печери пастухам та волхвам. Вони принесли новонародженому дари та визнали в ньому Сина Божого.

Святкують Різдво Христове аж до Водохреща, 19 січня. Цей період називається Святками. Вітати одне одного в ці дні прийнято словами: «Христос народився!» – «Славімо Його!».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + fourteen =