В ужгородській клініці «Діамед» застосували надсучасний метод лікування варикоцеле

Надсучасний метод лікування варикоцеле застосували в Ужгороді. Ця хвороба, поширена серед молодих чоловіків, є однією з основних причин безпліддя. Традиційні операції не завжди дієві, тому в медичному центрі «Діамед» використали інший метод.

Варикоцеле, або варикозне розширення вен сім’яного канатика, виявляють у кожного п’ятого чоловіка. У медичному центрі «Діамед» такий діагноз підтверджують за допомогою доплерографії. Цей спосіб дослідження судин дозволяє точно встановити, в якому місці виникла проблема, щоб у подальшому провести точну операцію. У більшості лікарень використовують хірургічне втручання для перев’язки всіх гілок сім’яної вени, але в цього способу є недоліки, передусім – великий ризик рецидивів.

Пацієнт, який звернувся до медичного центру «Діамед», раніше робив операцію в іншій лікарні, але тепер хвороба знову проявилося. Тому медики вирішили застосувати сучасніший метод – ендоваскулярну операцію.

Втручання проводили під місцевою анестезією, і вже через кілька годин пацієнта відпустили. Повна реабілітація після такого лікування триває не більше двох тижнів, а рівень рецидивів — надзвичайно низький.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + 8 =