Через ожеледицю в Ужгороді маршрутки збилися з графіку, а таксисти відмовлялися їздити

Ожеледиця заполонила всі дороги Ужгорода. Через це рух транспорту вулицями міста ускладнений. Спостерігаються перебої у графіку прибуття автобусів та маршруток, а деякі таксисти взагалі відмовляються їхати за викликом. Не легше й пішоходам – на тротуарах теж слизько. Моніторили ситуацію в обласному центрі журналісти «М-Студіо».

Ранок 9 січня виявився для ужгородців справжнім випробуванням: місто накрила ожеледиця. Однаково важко що їхати, що пішки йти!

Центральні дороги міста посипані, тротуари – також. Проте небезпечними залишаються підйоми і спуски, а також другорядні вулиці. Рух транспорту ускладнений. Спостерігався збій графіку автобусів та маршруток, а деякі таксисти взагалі відмовлялися їхати на виклик клієнтів у важкодоступні місця. У міському господарстві запевняють: роблять все можливе!

Варто нагадати, що утримання у належному стані, у тому числі й підсипання та розчищення від снігу прилеглих територій підприємств та організацій і житлових будинків – відповідальність їх власників чи орендарів. А доріг у межах міста, згідно з правилами благоустрою – міської влади.

У зимовий період, особливо під час снігопадів та ожеледиці, чисельність звернень до лікарів, як правило, зростає. Якщо людина травмувалася чи потрапила в аварію через неналежний стан дороги чи тротуару, юристи радять вимагати відшкодування моральної та матеріальної школи від суб’єкту, який повинен цю ділянку утримувати та обслуговувати.

Проте, як то кажуть, береженого й Бог береже! Без потреби у негоду не варто виходити з дому, а якщо змушені – то, перш за все, обережно!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + six =