Дівчина з Виноградова отримала домівку від держави

Домівку від держави під Новий рік отримала жителька Виноградова. Дівчина придбала помешкання за кошти державного бюджету та власні заощадження в рамках державної програми закупівлі житла для дітей-сиріт. Днями символічно передав ключі від квартири щасливій власниці голова райдержадміністрації.

Наприкінці 2019 року відповідно до розпоряджень голови Закарпатської ОДА Управлінням соціального захисту населення Виноградівської РДА було виділено 1 млн. 697 тис. 355 грн та 637 тис. 794 грн. для виплати грошової компенсації з метою придбання житлових приміщень 7 особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі – для 1 особи з інвалідністю. З них двоє осіб уже придбали собі житлові приміщення на загальну суму 637 794 грн. – овідомили на сайті Виноградівсткої РДА. Однією із щасливиць стала Наталія Самотєйкіна.

Трикімнатну квартиру в одному із мікрорайонів Виноградова Наталія придбала нещодавно. Зараз вона потрохи облаштовує житло. Дівчина, яка втратила батьків, перебувала на квартирному обліку з 2015 року. Вона довго не могла повірити у те, що отримала такий подарунок від держави.

До урочистої передачі квартири долучилися голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич і начальниця управління соціального захисту населення Уляна Курташ.

Разом із ключами від нової квартири Наталія отримала і символічну ключницю у вигляді будиночка з прапором України, що завжди нагадуватиме дівчині про цінний подарунок від держави – власне житло.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − eleven =