До Дня Європи з Мукачева до Словаччини проїхали півсотні велосипедистів

Велопробіг «День Європи на Шираві» відбувся у суботу, 18 травня, у рамках святкування Дня Європи. Майже півсотні учасників із Закарпаття та Пряшівського самоврядного краю Словаччини взяли участь у заході.

У результаті підписали угоду про співпрацю між громадськими велоорганізаціями Словаччини та України, а саме Клубом велосипедистів з Міхаловце та Асоціацією велосипедистів з Мукачева. Журналісти «М-Студіо» зустріли велогрупу закарпатців на словацькій стороні у селі Убля.

100 кілометрів, півсотні учасників із Закарпаття і Пряшівського самоврядного краю Словаччини – 18 травня у суботу з Мукачева стартував велопробіг «День Європи на Шираві». Знімальна група зустріла закарпатських велосипедистів у словацькій Ублі.

З півгодини перерви у селі Убля і далі у дорогу – понад 20 закарпатських учасників велопробігу поїхали на зустріч словацькій команді у село Залужіце. Не обійшлося і без подарунків. Закарпатці презентували словакам байк-сіті- футскутер, який розробив мукачівець.

Співпрацювати у галузі спорту вирішили і надалі. Скріпили підписами угоду про співпрацю між громадськими велоорганізаціями Словаччини та України, а саме Клубом велосипедистів з міста Міхаловце та Асоціацією велосипедистів з Мукачева, а також Громадською органзіацією «Право людей».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + thirteen =