У гірські річки Закарпаття випустили десятки тисяч мальків форелі

Отримали нову прописку. Кілька десятків тисяч мальків форелі струмкової днями заселили в гірські річки та потічки Закарпаття. Акцію вже вшосте ініціювали представники групи енергетичних компаній «РЕНЕР», до яких долучилися лісівники та представники управління агентства рибного господарства. Активну участь у зарибленні взяли і школярі.

Як правильно проводити зариблення гірських потічків мальком форелі струмкової , дев’ятикласниця Костилівської школи Олександра знає не з чуток, адже самавже втретє бере участь у такій акції. Каже, вже випустила в річки та потічки більше сотні мальків.

Діти добре розуміють, такі акції проводять для того, щоб не допустити зменшення популяції форелі в гірських річках. Кажуть, це їхній невеличкий вклад в збереження природнього середовища.

Тішаться такому бажанню дітей допомогти і дорослі. Переконані, такі акції виховують в учнях перш за все бережливе ставлення до природи.

Акцію зариблення вже вшосте ініціювали представники групи енергетичних компаній «РЕНЕР». Долучились до неї і лісівники, і представники управління агентства рибного господарства, і вихованці шкільних лісництв.

На думку фахівців, риби в цих гірських річках могло б бути значно більше. Але, на жаль, через природні фактори та антропогенний вплив популяція невелика.

Для зариблення обирали чисті та прохолодні гірські потічки, збагачені киснем. Десь сама природа створила штучні пороги, десь до їх створення долучились лісівники. Перш ніж зариблювати потічок, фахівці знаходили спокійні місцини, де мальок буде у безпеці та матиме достатню кормову базу. Головне завдання тепер – захистити зарибок від браконьєрів. Фахівці слідкуватимуть за дотриманням правил рибальства на річці.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =