Фестиваль «Долина нарцисів» для людей з інвалідністю водинадцяте провели у Хусті

Урочиста хода міськими вулицями Хуста за участю понад сотні сильних духом людей закликала хустян долучатися до 11-го міжнародного відкритого фестивалю «Долина нарцисів», який щороку об’єднує тих, чиї можливості обмежені.

І не лише зі всієї України, а й з-за кордону: Грузії, Латвії і Польщі. Серед учасників як діти, так і дорослі, загалом 102 людини. Захід покликаний інтегрувати людей з інвалідністю в суспільство через розвиток їхніх умінь та здібностей, а це відрадно і вкрай необхідно, переконані організатори.

Фестиваль тривав кілька днів, його програма була доволі насиченою. Стартувала вона традиційно зі спартакіади, а завершилася гала-концертом за участі обдарованих та особливих. Подарунком стала розважальна та концертна програма у середмісті, яка й відкрила черговий фест. Особливі діти теж вразили своїми виступами. Дарували глядачу позитивні емоції і через свої голоси, і через рухи.

Без нагород та подарунків на фесті також не обійшлося. Особливе свято вкотре подарувало безліч позитивних емоцій та наголосило на необхідності його проведення.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =