Сонячної погоди закарпатцям поки чекати не варто

Теплої та сонячної погоди упродовж тижня чекати не варто. А зовсім навпаки. Синоптики дали про метеорологічне попередження. Дощі, місцями сильні, а ще зниження температури та підвищення рівнів води. За словами спеціалістів Закарпатського гідрометцентру, оголошено І рівень небезпечності – жовтий.

Дощі, місцями сильні, а в гірських районах навіть грози. Такий прогноз погоди дають синоптики на поточний тиждень. Кажуть, найгірша ситуація очікується наступні дві доби. Найбільше дощитиме східні та центральні райони області – вдень та вночі. А наприкінці тижня опади ще будуть, але вже незначні.

Не варто сподіватися і на підвищення температури, а одягатися тепліше. Найближчими днями денні температури понизяться на 3-4 градуси, а нічні – на всі 5-6.

У зв’язку із сильними дощами, очікується підвищення рівнів води у річках. У верхів’ях та середніх течіях Тиси вода підніметься на 0,5-1,5 м, а на ділянці Великий Вичків-Вилок навіть до 2,5 м з початковим виходом води на заплаву. На малих водотоках можливе швидкоплинне підвищення рівнів води на 0.5-1.5 м. А ще: формування значного схилового стоку, утворення локальних селів, на рівнині – формування значного місцевого стоку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − five =