Міжнародна конференція про надання університетами публічних послуг пройшла в УжНУ

В Ужгороді відбулася міжнародна конференція «Надання публічних послуг університетами України». Конференція стала можливою за підтримки посольства США в Україні. У ній також взяли участь викладачі Ужгородського національного університету та студенти.

Біологічний факультет, інженерно-технічний, хімічний та суспільних наук уже активно беруть участь у наданні публічних послуг. Зокрема йдеться про консультації з відповідних галузей, проведення тренінгів та семінарів. Зокрема спеціалісти вузу давали консультації щодо порід та дерев та місця їх висадки в Ужгороді, інші – моніторили роботу транспорту. Ефективно використовують практику публічних послуг у США.

У межах проекту студенти створили свою асоціацію випускників УжНУ програми «Відкритий світ», які також змогли відвідати сполучені Штати. Тим самим ознайомитися з робою публічних послуг. Адже і в Україні достатньо сфер, де досвід фахівців вузу потрібний.

На думку професора кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ Володимира Химинця, взаємодія між експертами вишу та органами державної влади повинні звітуватися щомісяця чи щоквартально.

Основною метою проекту є обміном досвідом з американськими експертами та створення рекомендації для Міністерства освіти і науки України та іншим вишам стосовно впровадження практики публічних послуг.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − four =