З’їзд паломників спільноти «Матері в молитві» відбувся у Мукачеві

Кожного року переважно у травні відбувається з’їзд паломників спільноти «Матері в молитві» у різних містах України. Пройшла проща матерів й у Мукачеві. Жінки з усіх куточків Закарпаття зібралися у Свято-Миколаївському монастирі Отців Василіан, щоб помолитися за здоров’я та щасливу долю своїх дітей.

Спільнота Закарпаття «Матері в молитві» провела свій вже традиційний 11-й з’їзд. Цього разу зібралися в Мукачеві, в Свято-Миколаївському монастирі Отців Василіан.

Учасники паломницького з’їзду кажуть, саме на прощі матерів, в якій беруть участь вже неодноразово, змогли дізнатися, наскільки велику місію виконує жінка, будучи матір’ю та дружиною, і чому так важливо просити у Всевишнього здоров’я для власних дітей і дітей всієї України.

Загалом у Закарпатті діє більше 200 спільнот «Матерів в молитві», учасниками яких є понад 5000 жінок. Традиційно, один раз на рік, переважно у травні, всі вони збираються на спільній літургії.

Настоятель храму Зіслання Святого Духа в м.Мукачево Василь Копин каже, за роки існування спільноти в Закарпатті її учасників побільшало вдвічі. Молитва, знайомство, спілкування матерів – усе це послужило дружній духовній атмосфері та започаткувало хорошу традицію збиратися у ширшому колі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =