Всеукраїнські змагання з важкої атлетики вперше провели у Поляні на Свалявщині

Перевірка на дужість. В Поляні на Свалявщині відбулися змагання з важкої атлетики, в яких взяли участь 297 спортсменів з 22 областей України. Протягом 5 днів дівчата та хлопці боролися за можливість представляти нашу країну на європейському рівні.

У закарпатських спортсменів достойна конкуренція, адже на змагання завітали представники кількох важкоатлетичних шкіл, які вважаються одними з кращих в Україні.

Важка атлетика вважається швидкісно-силовим та складно-координаційним видом спорту. Основне завдання важкоатлета – підняти якогомога більшу вагу у порівнянні з суперником. До того ж зробити це треба швидко. На це в них є три спроби. Закарпатець Василь Безик зайняв перше місце в категорії 81 кг серед юнаків до 15 років, але засмучений – йому не вдалося побити попередній рекорд.

Однак це спорт, і без поразок тут не обійтися. Головне, що є можливість постійно вдосконалювати свої вміння та навички. Наприклад, такі змагання. Додамо, що на Закарпатті такого рівня чемпіонат проходить вперше. Спортсмени, які завітали до нас та взяли участь у заході, його організацією залишились задоволені.

Попереду – чемпіонат Європи. І спортсмени, і тренери сподіваються на достойні виступи та високі результати українських важкоатлетів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =