Ситуація з дифтерією в Ужгороді стабілізувалася

Ситуація з дифтерією в Ужгороді – стабілізувалася, запевнили журналістів фахівці на прес-конференції в Закарпатській ОДА. Наразі 15 хворих на дифтерію студентів, які перебувають у інфекційній лікарні, ідуть на поправку. Нових випадків не виявлено.

Поки роблять додаткові обстеження та аналізи, цих двох студентів лікують як хворих на ангіну. Паралельно вжито протиепідемічні заходи згідно з рішеннями епідкомісії від 24 жовтня 2019 року.

Вакцинація – один із найдієвіших протиепідемічних заходів з метою підвищення суспільного імунітету. Фахівці відмічають активність ужгородців. Так, 24-28 жовтня щеплено понад три з половиною тисячі містян, з них – 400 студентів. Тільки цимим вихідними – вакциновано більше півсотні людей.

У зоні ризику – підлітки та дорослі. Тому з причин відмов від вакцинації та ревакцинації, відсутність дорослого населення у зв’язку з міграцією тощо, відсоток охоплення – низький.

Фахівці нагадують, терміново – щеплюватися! Вакцин у краї – достатньо. Крім того, 8 доз протидифтерійної сироватки уже доставлені в Ужгород і при необхідності можуть бути використані.

Підтвердили інформацію і про доставку вакцин з Індії. Якщо не буде бюрократичних перепон – очікують 100 флаконів по 10 тисяч уже цієї середи як гуманітарну допомогу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + fifteen =