75-річчя визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів відзначили в Ужгороді

75 річницю визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів в Ужгороді відзначили урочистосто. Квіти поклали до пам’ятника «Україна-визволителям» на українсько-словацькому кордоні, до монумента «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни» у сквері біля готелю «Закарпаття» та до Вічного вогню на Пагорбі Слави. Участь у відзначенні пам’ятної дати взяли ветерани, керівники краю, обласного центру, а також представники Збройних Сил України, правоохоронних структур, центральних органів виконавчої влади, духовенства і громадських організацій.

Схилили голови та поклали квіти під звуки військового духового оркестру та постріли у повітря – так вшанували подвиг героїв, які відали своє життя за визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів, в Ужгороді. Ветерани-учасники ІІ світової війни, які дожили до цих днів, згадують події 75-річної давнини.

Долучилися до відзначенні пам’ятної дати також ветерани-афганці, представники Збройних Сил України, правоохоронних структур, органів різного рівня влади і громадських організацій. Молилися за мир і представники духовенства усіх релігійних конфесій.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =