Позачергова сесія Ужгородської міської ради була гарячою

Позачергова 40 сесія Ужгородської міської ради була гарячою! На порядку денному – всього 2 питання, проте розглядали їх півтори години.

Депутати незадоволені процесом розподілу коштів на проєкти бюджету громадських ініціатив, половина з яких так і не реалізовані. Крім того, присутні на засіданні голови ОСББ міста обурені, що черга до ремонту їх будинків роками не доходить. Тому депутати вимагали встановити чіткі правила гри щодо участі у формуванні і розподілі бюджетних грошей.

Кошти міського бюджету та їх використання – ось точка зіткнення інтересів депутатів та містян, яка викликала дискусію під час засідання позачергової сесії Ужгородської міської ради. Зокрема, йшлося про проблеми реалізації проєктів за рахунок бюджету громадських ініціатив. Адже половину з них так і не виконали.

На основі зауважень щодо виконання бюджету громадських ініціатив в Ужгороді депутат Микола Сюсько сформулював депутатський запит, який у кінцевому рахунку не підтримали.

Покрівлі, електрощитові, водопровід, каналізація тощо – 120 об’єктів стоять у черзі на ремонт за кошти міського бюджету чи за умов співфінансування, які з року в рік перекладаються.

Урешті перейшли до порядку денного. Після тривалої дискусії, з другої спроби депутати прийняли рішення про співфінансування з міського бюджету у обсязі 775 тисяч гривень будівництва мультифункціонального спортивного майданчика у ЗОШ №6 імені Гренджі-Донського. Решту – 745 тисяч гривень – покриють за рахунок державної субвенції. Відповідні зміни внесли у програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 8 =