Популяризацію освіти обговорювали на міжнародній конференції в Мукачеві

Днями в Мукачівському державному університеті зібралися науковці з цілої України та навіть з-за кордону: тут вже втретє пройшла міжнародна конференція. Основна її мета: популяризація освіти як основного чиннику конкурентоспроможності фахівця. Педагоги обговорювали на заході актуальні питання освітянської галузі.

Протягом двох днів, 24-25 жовтня, в МДУ проходила міжнародна конференція на тему: «Освіта і формування конкурентоспроможності фахівців в умовах євроінтеграції». На захід завітали науковці з Харкова, Одеси, Львова, Києва, інших міст України та педагоги з-за кордону. Обговорювали важливі питання конкурентноздатності діячів освітньої сфери.

На конференції було підкреслено особливу цінність саме живого спілкування, що дає змогу педагогам та науковцям обмінятися досвідом і ідеями, емоціями і відчуттями вживу.

Дводенна програма заходу передбачала не лише пленарні засідання, а ще й презентації наукових доробок викладачів, екскурсію містом та святковий концерт.

Варто додати, що на конференції було презентовано науковий збірник тез – матеріалів конференції, а також спільну колективну монографію науковців із 4-х закладів вищої освіти: Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України імені Івана Зязюна (м. Київ), Пряшівського університету, університету міста Ченстохова та МДУ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 1 =