Школярі в смт. Ясіня вчитимуться за новими партами

Нещодавно учні 3-В класу Ясінянської ЗОШ №1 з угорською мовою навчання отримали нові парти. Тепер замість старих і непрактичних столів діти мають можливість навчатися за одномісними комфортними партами.

У багатьох закарпатських школах наразі існує проблема зі старими меблями. Чимало парт, за якими сидять учні, були закуплені ще на зорі незалежності нашої країни, а деякі залишились і з попередньої епохи. Час диктує свої вимоги, а відділи освіти не завжди мають кошти для закупівлі або роблять це надто повільно. Батьки вирішили взяти ініціативу в свої руки і звернулися по допомогу до народного депутата України Василя Петьовки.

Для класу було закуплено нові мобільні, безпечні та сучасно оформлені модульні столи, які забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні мають можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи.

Нові парти – це дуже важливо. Дитина росте, формується, правильно сидить на уроці. А отже, добре почувається і гарно виглядає.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =