Місто Хуст за декілька років змінилось на краще

«Регіональний розвиток та розбудова соціальної сфери – саме це є фундаментальними критеріями для покращення рівняжиття громадян. У цьому переконаний голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко.

За словами голови ОДА, завдяки успіхам окремих міст та громад вибудовується правильна державна політика. Позитивно, що серед успішних прикладів керівник області особливо відмітив місто Хуст, яке за декілька років змінилось на краще. Завдяки взаємодії місцевого самоврядування з державними органами та за наявності хорошої команди, яка відстоює інтереси громади на різних рівнях, вдається реалізовувати численні проекти з покращення інфраструктури… Не оминув увагою Ігор Бондаренко цьогорічний перспективний проект капітального ремонту головної транспортної артерії міста, вулиці Львівської.

Серед перспективи розвитку громади міста, очільник області звернув особливу увагу на спортивну гордість Хуста, а саме нещодавно відкритий стадіон, який після реконструкції став новою легкоатлетичною базою цілого регіону.

В пріоритеті спільних зусиль обласної та міської влади залишається якнайшвидше завершення і проекту будівництва Кірешської школи.

На завершення голова обласної адміністрації висловив сподівання, що така позитивна динаміка розбудови міста Хуст обов’язково збережеться і в майбутньому.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + six =