Жителі мукачівського мікрорайону «Паланок» досі живуть без водопостачання і каналізації

Жителі декількох вулиць мукачівського мікрорайону «Паланок» скаржаться на те, що в них немає централізованого водопостачання. Окрім того, тут повна відсутність доріг. Що ж є причиною такого комунального хаосу та чи зміниться щось найближчим часом, дізнавалися журналісти «М-Студіо».

На декількох вулицях мікрорайону «Паланок» до цього часу немає каналізаційної мережі. Жителі скаржаться: окрім проблем з постачанням води, ще більші виникають при потребі її позбутися: восени і зимою, коли дощі і тане сніг, у людей по коліна затоплює двори і підвальні приміщення, і вони вимушені викачувати воду вручну.

За словами жителів вулиці Дем’яна Бідного, вони неодноразово зверталися до міської влади, і їм обіцяли провести каналізацію і відремонтувати дороги ще 2 роки тому.

У 2018 році міськими чиновниками було прийнято рішення зведення каналізаційно-насосної станції на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бідного. Ця новина викликала ще більший шквал обурень у людей, що тут проживають, адже для них незрозумілим є зведення такої споруди на відстані кількох метрів від приватних будинків, тому що каналізаційна станція – це постійний їдкий сморід і, відповідно, постійний дискомфорт. Що ми маємо на даний час? Не проведену каналізацію і, відповідно, не функціонуючу очисну споруду.

Окрім того, при спробі встановленні каналізаційно-насосної станції, за словами місцевих жителів, машини вщент розбили і так відсутню дорогу. Наразі це суцільні ями і болота. Тут важко пройти, не те що проїхати.

Нам вдалося поспілкуватися з депутатом міської ради виборчого округу мікрорайону «Паланок» Робертом Іванчо, і він надав нам інформацію про призупинення робіт по проведенню каналізування через судове слідство. Відповів депутат і на питання, чому ж каналізаціно-очисну споруду встановили саме на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бідного.

На жаль, нам не вдалося дістати контакти підрядної фірми, що виграла тендер на роботи по каналізуванню вулиць мікрорайону «Паланок», однак директор ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк теж зазначив, що йому відомо, що фірма все ж виграла суд. Отож, якщо це і справді так, то ми очікуємо на відновлення робіт по встановленні водопровідної мережі. А на наступній сесії міської ради при розподілі бюджету дізнаємося, скільки ж коштів виділять на каналізування і відновлення доріг мікрорайону «Паланок». Сподіваємось, вже у 2020 році роботи зі встановлення водопровідної мережі пройдуть швидко і якісно, без всіляких відмовок і затягувань із судовими заборонами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =