Працівники аеропорту «Ужгород» страйкують через піврічний борг із зарплат

Працівники аеропорту «Ужгород», про казкові перспективи якого буквально кілька місяців тому розповідали чиновники, вже скоро півроку – без зарплат. Частина спеціалістів вже звільнилася. Інші все ж таки вірять, що кошти для них знайдуть. Які причини затримки виплат та чи вдасться людям бодай до Нового року отримати зароблені гроші, з’ясовували журналісти «М-Студіо».

В аеропорту – жодного літака, посеред летовища самотньо стоїть вертоліт ДСНС. Йдемо до кас – не працює жодна. Люди страйкують: їм майже пів року не виплачують заробітні плати. На першому поверсі єдине активне вікно – пані Алла, диспетчер, попри відсутність виплат, на роботу ходити продовжує.

Пан Іван – рятувальник. Чоловік каже, що вже доведений до відчаю – грошей катастрофічно не вистачає.

Працівники аеропорту вирішили протестувати. Тут вже організували страйковий комітет. До режимного об’єкту нікого, окрім рятувальників, не підпустять.

Щодо причин відсутності виплат – тут, як то кажуть, все складно. Працівники аеропорту звернулися до обласної ради, з їхніх слів, депутати проголосували за виділення необхідної суми задля погашення боргів, однак кошти, потрапивши на рахунок, були заблоковані Антимонопольним комітетом.

Для з’ясування деталей ситуації йдемо в Закарпатське територіальне відділення АМКУ. Його голова Віталій Шаленик пояснює: обласне відділення не мало жодних справ чи заяв щодо аеропорту і не накладало жодних санкцій. За його словами, Закарпатьска обласна рада звернулася до Антимонопольного комітету України щодо надання державної допомоги аеропорту.

Відповіді, напевно, треба шукати в облраді. Голова ради Михайло Рівіс каже, що затримка за Антимонопольним комітетом, але не Закарпатським обласним територіальним відділенням, а центральним, в Києві. Керівник АМКУ Юрій Терентьєв про ситуацію, що склалася, в курсі, і зі слів Михайла Рівіса, невдовзі усе мають владнати.

Варто сподіватися, що ситуацію вдасться вирішити ще цього року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + thirteen =