Благодійний творчий вечір відбувся в Мукачівському драмтеатрі

Цікаві виступи, розваги та призи. Вже п’ятий рік поспіль у приміщенні Мукачівського драматичного театру відбулася новорічно-різдвяна творча зустріч за участі культурних та громадських діячів краю.

Окрім знаних на Закарпатті артистів, свої таланти демонстрували й аматори, а все для того, щоб побороти страх публічного виступу та допомогти зібрати кошти на лікування онкохворих діток.

У залі Мукачівського драматичного театру відбулася новорічно-різдвяна зустріч за участі культурних та громадських діячів краю. На концерті танцювали, співали, декламували вірші. Загалом панувала творча атмосфера. І усе – із благодійною метою.

Вже п’ятий рік поспіль благодійний захід організовує Тетяна Черненко – керівник хореографічного колективу “Валері”. Взяти участь у заході мав змогу кожен охочий. Однак, не обійшлося й без запрошених гостей. Пані Тетяна переконує, з року в рік бажаючих взяти участь у заході тільки більшає. А це яскравий приклад того, що подібні концерти вкрай важливі для містян. Кожен, не зважаючи на вік, професію, соціальний статус має право відкривати себе для інших, не соромитися свого таланту не боятися виходити на сцену, не думати про осуд. Саме тому п. Тетяна обіцяє організовувати подібні заходи й надалі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =