Ціну за проїзд в Мукачеві пропонують підвищити до 7 гривень

У Мукачеві пропонують встановити тариф на перевезення пасажирів у маршрутних таксі у розмірі 7 гривень – відповідне рішення виконавчого комітету оприлюднили в Управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому.

Як ідеться в повідомленні, такий тариф пропонується на основі звернення перевізників. У ньому вказана відповідність тарифів економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, враховуючи рекомендації міської комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просять надавати протягом одного місяця з дня оприлюднення рішення на адресу розробника: Управління міського господарства Мукачівської міської ради (пл. Духновича Олександра, 2, каб. 81) у письмовому вигляді, або на електронну пошту: u.mg@mukachevo-rada.gov.ua.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =