Курс гривні після свят стабілізувався – і знижується

Дешевше продати, дорожче купити. Саме такі під час новорічно-різдвяних свят були ціни в Україні на іноземну валюту. Зараз ситуація більш-менш стабілізувалась. Якщо до Нового року гривня трохи укріпилась і за один долар давали приблизно 23,5 грн., то зараз його ціна зросла до 26 грн. 80 коп.

Біля обмінників зараз без черг. Курс валют після свят більш-менш стабілізувався. А от до нового року гривня розхиталась не на жарт. Ситуацію, коли за кілька днів долар подорожчав на одну гривню, експерти пов’язували з тим, що Нацбанк викупив із міжбанківського валютного ринку рекордні 700 мільйонів доларів. Суттєве зменшення валюти і призвело до її здорожчання в обмінниках, та за словами фахівців, спрацював також психологічний фактор. Спрогнозувати, що з курсом буде далі, закарпатці не готові.

Більшість закарпатців хотіли б повернути долар по 8. Та головне, кажуть, не вартість долара, а купівельна спроможність громадян, яка зараз залишає бажати кращого.

Тим часом курс долара у 2020 році прогнозують на рівні 27 гривень. Принаймні, такий курс валют затвердила Верховна Рада у законі про державний бюджет України на 2020 рік. Однак є серед закарпатців і оптимісти, які вірять краще майбутнє для нашої країни.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =