23-річній ужгородці Тетяні Літус потрібна допомога після боротьби з онкологічною хворобою

Тетяна Літус потребує допомоги! 23-річна ужгородка кілька років боролася з онкозахворюванням лівої нижньої кінцівки, проте лікування не дало результатів, і молодій жінці довелося ампутувати ногу. Тетяна – життєрадісна і повна надії повернутися до життя, до коханого чоловіка, до улюбленої справи, якою живе – керамічної сімейної майстерні. Для цього їй потрібна реабілітація та якісне протезування. Рідні благають про фінансову підтримку, адже самотужки покрити усі витрати просто не взмозі.

Відвідати пані Тетяну у лікарні знімальній групі не дозволили, а от поспілкуватися з її чоловіком Станіславом вдалося.

Це – сімейна майстерня, де подружжя займається улюбленою справою, якою живе, – керамістикою та гончарством, куди Тетяна Літус мріє повернутися і втілити свої творчі задуми. Аби повернутися до нормального життя, до коханого чоловіка, до улюбленої справи Тетяні потрібна реабілітація та якісне протезування.

Вартість протезу залежить від матеріалів та комплектації – від 30 до 100 тисяч євро. Ця сума – непідйомна для родини.

Рідні благають про допомогу!Небайдужі до чужої біди і бажаючі підтримати родину фінансово можуть переказати кошти на карту Приват Банку Тетяні Літус: 5167 9856 6063 6093. Переказ через westernunion/moneygram:
Мачехіна Марина +380506333260 MachekhinaMaryna,
Мачехін Вадим +380997573337 MachekhinVadym.

Не забудьте вказати призначення платежу: лікування, благодійність чи допомога родичам.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =