Заява головного редактора видання Vector news щодо ситуації з Сергієм Носалюком

Головний редактор інформаційного агенства Vector news Сергій Козлов пояснив ситуацію із мукачівцем Сергієм Носалюком, який представляється журналістом видання.

За його словами, видання протягом останнього року тісно співпрацювало з радою адвокатів Закарпатської області, віднедавна і з Асоціацією захисту прав правників та Мукачівською міськрайонною спілкою підприємців.

Запитують, хто такий журналіст Сергій Носалюк, в якого є посвідчення Vector news. Редактор пояснює, що Сергій Носалюк ніколи не був працівником видання. Він має пластикове посвідчення, такі видають всім журналістам, які співпрацюють з Vector news, які тимчасово співпрацюють з агенством. На роботу його ніколи не приймали, редакція не давала йому жодних завдань, а в Мукачеві ніколи не співпрацював з Vector news щодо журналістських розслідувань і не отримував ніяких гонорарів. Єдиним винятком був передрук його статті на прохання голови ради адвокатів Олексія Фазекоша.

З часом, за словами редактора, виявилося, що Сергій Носалюк використовує назву Vector news у власних інтересах, а видання про це не повідомляє. Сергій Козлов резюмував, що Носалюк не має стосунку до видання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =