Медики Ужгородського та Мукачівського районів отримали нові авто підвищеної прохідності

На Закарпатті сільські амбулаторії почали отримувати нові автомобілі. 18 сучасних, потужних та зручних машин «Renault Duster» уже відправилися у села12

Позашляховики придбали за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Автівки «Renault Duster» мають підвищену прохідність і коштують пів мільйона гривень кожна. Минулої суботи ключі від 7 таких самих нових автівок отримали амбулаторії Берегівщини.

За словами медпрацівників, цього чекали давно. Автівки, на яких раніше доводилось виїжджати на виклики, вже застаріли і часто ламались. Нові ж авто, переконані, розвиватимуть швидкість більшу, а отже, це дозволить скоріше прибувати у будь-який куточок села чи навіть району.

Ключівід новеньких Renault Duster медичним працівникам особисто вручив голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко.

За словами місцевих чиновників, сьогоднішня подія – яскравий приклад і свідчення ефективної роботи нової влади, адже на закупку нових авто очікували декілька років.
Голова Закарпатської ОДА каже, автомобілі будуть у користуванні дільничних лікарів, які працюють у сільській місцевості. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто.

Автівки повністю укомплектовані усім необхідним: зимовою гумою, вогнегасниками та аптечками. Очільник області додає, забезпечення службовим автотранспортом – це один із основних кроків розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Нові автомобілі значно полегшать та покращать роботу сімейних лікарів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + eleven =