В Мукачеві відбудеться Форум юристів, підприємців та журналістів

2 листопада відбулося засідання оновленого складу правління Мукачівської міськрайонної спілки підприємців. Створена у 2000 році, спілка сьогодні переживає новий етап розвитку, поєднуючи інтереси адвокатів та підприємців. Проте потужний механізм юридичного захисту підприємців вибудував саме засновник спілки Олексій Фазекош.

Під час засідання підприємці міста поділилися своїми думками щодо того, наскільки влада на законодавчому рівні підтримує або ж навпаки – створює перепони для розвитку малого та середнього бізнесу.

Власне, щоб покращити і полегшити роботу підприємців, адвокати пропонують запозичити європейську тенденцію співпраці.
Також було прийнято рішення про підсилення потенціалу Спілки. З цією метою вирішили розширити склад правління Спілки. Зокрема, за напрямом законотворчої діяльності та юридичного захисту бізнесу тепер додатково працюватимуть відомі адвокати регіону – Михайло Беран та Микола Буташ. Також створили секретаріатС пілки (який очолюватиме керівник Департаменту з комунікацій Дарія Біловар). Щодо співпраці зі ЗМІ відповідатиме директор мукачівського телеканалу «М-студіо» Володимир Шубець.

Спільним рішенням члени спілки погодили, що за напрям взаємодії з органами державної влади та загальний розвиток Спілки відповідатиме новий заступник голови ММСП – депутат місцевої Ради Роберт Іванчо.

Також присутні дійшли до висновку, що на наступному зібранні необхідно визначити одного кандидата, який представлятиме інтереси спілки на засіданнях мукачівського виконкому.

Саме на цьому зібранні виникла ідея ініціювати спільний Форум юристів, підприємців та журналістів. Під час форуму присутні будуть обговорювати нагальні питання.

Тож вже 7 грудня у Мукачеві відбудеться важлива подія, яка об’єднає для співпраці підприємців, юристів та журналістів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 8 =