Деталі дня вбивства на АЗС у Мукачеві з’ясовують у суді

У Мукачівському міськрайонному суді відбулися судові засідання у справі розбійного нападу та жорстокого вбивства на АЗС у Мукачеві, яке сталося у лютому. Колегія суддів, прокурор та адвокати вже допитали потерпілу, пані Ларису Спачинську, єдиного сина якої, Сергія, вбили.

Жінка розповіла, що близько шостої години говорила з сином і він сказав, що вже збирається додому. Та на жаль, це був останній дзвінок від сина. У наступному жінці вже повідомили, що її сина вбили, і АЗС, на якій він працював, пограбували.

Один із свідків розповів, що заправник на цій АЗС не міг просто так ходити територією. Щоб той вийшов із службового приміщення, його або мали викликати на вулицю, або міг прийти хтось із знайомих. Тобто, імовірніше всього, нападники знали вбитого, і тим паче знали, де розташовані камери і як варто поводитись на цій території.

Прокурор допитав у залі суду чоловіка, який у той вечір бачив підозрілих хлопців, які втікали із сторони АЗС. За словами свідка, хлопці сіли в автомобіль і поїхали, але навздогін за автівкою біг ще один хлопець.

Наступний свідок розповів про те, що тієї ночі отримав пропозицію придбати авто для розбірки на запчастини та ще і за значно зниженою ціною.
Один із ключових свідків вже вкотре не з’являється на судові засідання. І саме він звернувся з пропозицією терміново продати цю автівку. Проте за кілька годин у розбійників змінилися плани.

Згодом автівку знайшли, і свідок повідомив, що впізнає одного з підозрюваних, оскільки саме він привіз авто.

Наразі ж на лаві підсудних двоє. Ще двох оголошено у розшук. Один із підозрюваних визнає провину.

Наступне засідання відбудеться вже 27 листопада.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − six =