В Мукачеві притягнуть до відповідальності фірму, що будує новий ЦНАП

На сесії Мукачівської міської ради 28 листопада вирішили, що притягатимуть до відповідальності підрядника, який провалив терміни виконання будівництва нового ЦНАПу в Мукачеві за 34 мільйони гривень, говорили про трансформацію навчальних закладів міста та слухали бюджетні питання приєднаних до ОТГ сіл.

Розпочали засідання із обговорення питання так і не завершеного будівництва ЦНАПу. Нагадаємо, завершити його мали ще до початку 2019-го, потім терміни кілька разів переносили, востаннє здачу об’єкта, що платникам податків Мукачева обходиться у понад 34 мільйони, з яких нібито вже використано понад 24 мільйони, призначали на кінець жовтня. Підрядник, львівська фірма, виявився вкрай недобросовісним, що врешті зрозуміла і міська влада.

Підрядник знову обіцяє, що до кінця року 99,9 % робіт виконають, однак ці обіцянки сумнівні. Не вірять ім вже і чиновники.

Далі обіцяють позовну заяву до суду щодо відшкодування збитків, буде здійснена експертиза, незалежна будівельна компанія, яка проведе аудит, надасть відповідну інформацію. Нагадаємо, за попередніми підрахунками представників незалежних будівельних компаній, що здійснювали підрахунки на замовлення редакції „М-студіо“, було встановлено, що вартість завищена на більш як 10 мільйонів. Чи відповідатимуть винні перед законом – покаже час.

Говорили на сесії і про зміну назв та затвердження положень відділів і управлінь міської ради та ЦНАПу, повідомили, що жителі навколишніх сіл, що входитимуть до Мукачівської ОТГ, матимуть картки мукачівця.

Міські депутати підтримали і рішення щодо реорганізації ряду навчальних закладів із навчально-виховних комплексів на інші освітні установи.

Зміни стосуватимуться всіх НВК міста. Йшлося і про виконання бюджетів сіл Мукачівської ОТГ.

Внесли депутати Мукачівської міської ради також зміни до різних програм, і вже наступного тижня зберуться знову – говоритимуть про бюджетні питання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − thirteen =