Активісти з Оноківців стверджують, що місця на місцевому цвинтарі продають за 50 тисяч

50 тисяч гривень за землю під поховання. У селі Оноківці торгують землею на новоствореному цвинтарі, стверджують місцеві активісти. Землю продають мешканцям Ужгорода та Ужгородського району. А гроші йдуть не до бюджету села, а в приватні кишені. У селі вже створили петицію до місцевої влади розібратися з безчинством. Як нам повідомили в обласному управлінні Національної поліції, інформацію щодо цвинтаря в Оноківцях зараз перевіряють.

Про факт торгівлі землею під поховання в соціальній мережі днями написав житель села Оноківці Ярослав Білень. Чоловік стверджує, кладовище площею 4 гектари створено 8 років тому, але тільки торік тут розпочали поховання. І ховають не жителів села.

Сільського голову на робочому місці знімальна група не застала. Працівники сільради кажуть – голова в Ужгороді опікується створенням об’єднаної територіальної громади, на яку 22 грудня чекають вибори голови та депутатів ОТГ. Натомість у будівлі сільради зустріли місцевого депутата. Каже, закон в Оноківцях не порушують. А доказів того, що хтось платив 50 тисяч гривень за місце під поховання, нема.

Мешканці села Оноківці вже підготували петицію до місцевої влади. Вимагають створити комісію за участі представників церков, що діють на території села, які б і контролювали поховання на новоствореному цвинтарі.

У 2018 році за подібний випадок із кладовищем ужгородського мікрорайону Доманинці поліція відкрила два кримінальних провадження за одержання неправомірної вигоди службовою особою, а саме головою комітету місцевого самоврядування. Покарання за такою статтею – до 10 років позбавлення волі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =