У Мукачеві поновили роботи з реконструкції скверу на Духновича

Реконструкція скверу поблизу готелю «Інтурист» на вулиці Духновича в Мукачеві вже неодноразово привертала увагу журналістів «М-Студіо». Точніше, відстуність реконструкції. З початком холодів роботи тут продовжили, тож і виникає питання: скільки коштів уже використали та скільки народних грошей потребуватиме повторна реконструкція?

Понад 5 мільйонів гривень з міського бюджету було виділено більше року тому на облаштування території скверу, що на вулиці О. Духновича у Мукачеві. Ця реконструкція вже стала добре відомою мукачівцям, адже, якщо взяти до уваги реальну вартість матеріалів та робіт у цьому сквері, то стає відомо, що кошти, заплановані на його реконструкцію, перевищують ринкові ціни у більш ніж 2 мільйони. Кінець листопада – і в парку, на диво, розпочали щось робити

Про реконструкцію парку говорилося неодноразово, як і про суми, виділені та нібито використані на реконструкцію.

Чи будуть раціонально використані кошти платників податків – з настанням дощів та зими? Чому досі не робилося нічого? Чи варто говорити про раціональне використання народних грошей – на такі питання аналітик Іван Білащинець має відповіді.

На початку літа підрядники озвучили журналістами «М-Студіо», що і 5 мільйонів 200 тисяч для реконструкції буде недостатньо, тож вони проситимуть ще коштів, а робіт виконали на більш як 4 мільйони.

Чому протягом літа та теплих осінніх місяців ніхто не переймався роботами в парку, адже там мукачівці побачили і дерева, і овочі, що проростали з будівельних матеріалів, чому роботи розпочали терміново в останні дні листопада та на початку грудня – питання, очевидно, потребує відповіді.

Чому за кошти з кишень мукачівців? Тому що жителі міста, працюючи, наповнюють своїми податками міський бюджет, а чиновники, яких жителі міста вповноважили керувати тими ж народними грошима, використовують їх на власний розсуд. Чи мають вони право зловживати мільйонами народних грошей – питання, відповідь на яке відома всім.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 13 =