Книгу «По той бік сонця: історія однієї самотності» презентували в Ужгороді

«По той бік сонця: історія однієї самотності» – книгу Ксенії Фукс презентували в Закарпатській обласній бібліотеці. Це дебютний роман авторки, присвячений проблемі психологічних захворювань, сприйняття суспільством таких людей та самоідентифікації пацієнтів, котрі опинилися в психіатричних лікарнях. На думку письменниці, цій темі приділена в Україні недостатня увага, тому саме час почати говорити про це відкрито.

Ксенія Фукс живе у Німеччині, проте родом з Донцька, громадська активістка, художниця, головна редакторка та співзасновниця україно-німецького журналу «Gel[:b]lau», голова та співзасновниця ГО «Українське Ательє Культури та Спорту» в м. Штутгарт. За роман «По той бік сонця» стала лауреаткою літературного конкурсу «Смолоскип-2018». Свою дебютну книгу презентувала авторка і закарпатцям.

Депресія у більшості людей ототожнюється з поганим настроєм. За статистикою, по допомогу до фахівців українці звертаються на 3 або 5 рік. З медичної точки зору депресія – це важке психіатричне захворювання, не пов’язане з хандрою. Україна за кількістю хворих на цей недуг – у лідерах серед країн Європи.

Авторка книги описує довгий шлях до одужання головної героїні – пацієнтки психіатричної лікарні, та інших персонажів твору, що страждають депресією і опинилися десь між небажанням жити й бажанням зрозуміти, навіщо жити.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 10 =