У Хустській міськраді спростовують інформацію про “облогу” силовиками

Інформація про облогу Хустської міськради виявилася фейком. Про це повідомляє Zak-insider з посиланням на Хустську міську раду.

“Новина, поширена Романом Келеменом, та розповсюджена Юрієм Свищо, Дзеркалом Закарпаття, Підслухано Хуст, Хуст та Хусщина, Мариною Алдон, що в Хусті взяли в облогу міську раду виявилась ФЕЙКОМ. В Хусті проходять збори резервістів. З погодженя керівництва міста Хуст проходять спільні навчання війскових разом з поліцією, пожежниками та лікарями. Відношення до подій в Ужгороді та Мукачеві немає. До речі, Хуст визнано кращим містом з підготовки та проведеня військових навчань резервістів!!”, йдеться у повідомленні.

За інформацією Zak-insider, на Закарпатті проходить масштабна спецоперація силовиків, які проводять обшуки в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. В аеропорт із ранку прилетів літак Національної гвардії, а через Нижні Ворота в область заїхали понад 80 слідчих і спецпризначенців із інших регіонів України. Причина – справа про замах на начальника управління захисту економіки Іванківа.

За інформацією Віталія Глаголи, вже є і перші затримані, зокрема, затримано підозрюваного-виконавця стрілянини – діючого поліцейського.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =