В Мукачеві приймали дітей і дорослих фахівці Національного інституту ім. Амосова

На базі обласної дитячої лікарні проводили консультативний прийом дорослих та дітей міждисциплінарної групи фахівців «Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова» та відбір хворих на оперативне лікування у цей заклад. Як все проходило, бачили журналісти «М-Студіо».

Такі черги сьогодні у обласній дитячій лікарні неспроста. Адже з уже традиційним візитом на Закарпаття завітали провідні фахівці «Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова».

Маленький хлопчик свій перший діагноз почув, коли йому був усього 1 день. Тоді лікарі порекомендували батькам одразу робити операцію на серці.

Співпраця Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова із Закарпатською обласною дитячою лікарнею дуже тісна та злагоджена. Адже слідкують уважно за кожним маленьким пацієнтом.

За 9 місяців на обліку у обласній дитячій лікарні стоїть більше 2 тисяч дітей. Варто сподіватись, що така співпраця допоможе вчасно встановити хворобу і допомогти діткам одужати якомога швидше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =